Mederwerkers

Mederwerkers

Receptie/administratie

Dianne Huiskamp       dianne@autowientjes.nl
Mariska Wijnbergen    mariska@autowientjes.nl
Monique Wientjes       monique@autowientjes.nl
Hilde Wientjes            hilde@autowientjes.nl

Verkoop

Bas Wielart bas@autowientjes.nl   0610-940961
Harjo Veld   harjo@autowientjes.nl 0613-222117

Inkoop

Gerard Wientjes gerard@autowientjes.nl
Eddy Wientjes   eddy@autowientjes.nl
Bas Wielart       bas@autowientjes.nl

Werkplaats

Chef Werkplaats:
Bram Martens werkplaats@autowientjes.nl

Receptie:
Pim van het Erve pim@autowientjes.nl

Let op!

Aangepaste openingstijden:
Maandag 22 april gesloten (Pasen)
Zaterdag 27 april gesloten (Koningsdag)
Donderdag 30 mei gesloten (Hemelvaarstdag)
Maandag 10 juni gesloten (Pinksteren)